Nasze wartości

Wierzymy, że każdy może rozwijać się w tym, w czym jest najlepszy. Dlatego w odróżnieniu od wielu firm handlowych, nasi handlowcy zajmują się handlem, nie dokumentacją czy rozwiązaniami logistycznymi. To zadanie spoczywa na barkach naszych działów finansowych, wsparcia sprzedaży czy działu logistycznego. Staramy się, aby każdy miał jasno określoną ścieżkę kariery, skrojoną do swoich możliwości i potencjału.

Nasz zespół to ludzie ambitni, dążący do celu, którzy nie boją się wyzwań. Foodcom to miejsce, w którym pracowitość i współpraca są niesamowicie ważne. Tylko dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie wprowadzać innowacje i rozwijać się razem! Stawiamy na uczciwość, która pozwala nam budować zaufanie wewnątrz firmy i poza nią.

Nasza filozofia

Orki – jedne z największych drapieżników, są czasami nazywane “wilkami morskimi”. Dzięki swoim wyjątkowym umiejętnościom oraz nieprzeciętnej inteligencji, orki są w stanie polować na znacznie większe zwierzęta.

Ocean jest dla nich jak rynek towarowy – nieustanna walka o złapanie najlepszych zasobów.

Tylko gracze, którzy mają wiedzę o tym, jak pracować w zespole, potrafią się w nim utrzymać. Orki działają jak doskonała maszyna do tropienia i chwytania. Są nie do zatrzymania. Tak jak my.

Tak właśnie pracujemy w Foodcom – zespołowo, skutecznie i taktycznie. Choć tworzymy międzynarodowy zespół, wypracowaliśmy własny sposób komunikacji.

Jak działa Foodcom?

FAQ Conducting Business

Dlaczego to działa?

Ambicja i zwinność

Jesteśmy ciekawi świata, nie boimy się zadawać pytań i szukać odpowiedzi. Dostosowujemy się do panujących na rynku warunków. Jesteśmy zwinni i skuteczni!

Bez strachu przed nieznanymi wodami…

Kompleksowa wiedza o rynku i doświadczenie

Dzięki tak ogromnemu zespołowi mamy pełny obraz światowego rynku. Im więcej nas jest, tym skuteczniejsze są nasze działania! Wiele lat doświadczenia pozwala nam na przewidywanie nadchodzących trendów. Nie boimy się też innowacji.

Chętnie dzielimy się wskazówkami i newsami z naszymi partnerami biznesowymi – zarówno podczas spotkań na branżowych eventach, jak i za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych i newslettera.

Handel może być głęboki jak ocean, więc pozwól nam się poprowadzić…

Międzynarodowy zespół

Stawiamy na międzynarodowe środowisko pracy! Zatrudniamy osoby ponad 25 narodowości, co pozwala nam na sprawną współpracę z partnerami w 126 krajach na świecie! Indywidualne podejście do klienta to domena naszych handlowców, którzy dbają o relacje biznesowe i stały kontakt. Dzięki temu reagujemy błyskawicznie na wszelkie pytania i oferty i jesteśmy w stanie stworzyć połączenia, które dla konkurencji pozostają nieosiągalne.

Zawsze w centrum świata!

Foodcom S.A. to nie tylko zespół utalentowanych i wykwalifikowanych handlowców, ale także doświadczony dział finansowy i niezawodny dział logistyki. Dzięki nim jesteśmy w stanie kompleksowo realizować nawet najbardziej wymagające transakcje. Cały proces przebiega sprawnie i zawsze zgodnie z planem!

Napisz do nas!