Młodszy Specjalista ds. Administracji (z j. angielskim)

Rozwijaj cenne kompetencje w dynamicznym środowisku biznesowym jako specjalista ds. administracji z j. angielskim. Praca w międzynarodowym otoczeniu pozwoli Ci doskonalić umiejętności komunikacyjne i zdobywać doświadczenie w pracy zespołowej. Będziesz aktywnie uczestniczyć w koordynacji procesów związanych z działem sprzedaży, wspierając nasze zespoły w osiąganiu celów biznesowych. Twoja dokładność i profesjonalizm zapewnią, że standardy firmy zawsze pozostaną na najwyższym poziomie, wpływając na jej sukces i bezkonkurencyjność. Dołącz do nas i odkryj nowe możliwości rozwoju!
Wynagrodzenie
4500 – 6000
PLN brutto (UoP)

Lokalizacja
Warszawa

Dział
Dział Administracji

Masz pytania?
HR
apply@foodcom.pl

Obowiązki

  • Administracyjne wsparcie zespołu w codziennych obowiązkach
  • Weryfikacja dokumentów rejestrowych kontrahentów
  • Bieżąca obsługa korespondencji mailowej
  • Wsparcie w tworzeniu komunikacji wewnętrznej
  • Współpraca z innymi działami (finansowy, handlowy, HR, logistyczny, marketing)
  • Przygotowywanie i redagowanie dokumentacji, raportów i tłumaczeń
  • Prowadzenie zestawień w MS Excel

Wymagane umiejętności i doświadczenie

  • Znajomość języka polskiego i angielskiego na poziomie min. C1
  • Praktyczna znajomość MS Office (Word, Excel)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Komunikatywność i umiejętność efektywnej współpracy z różnymi działami w firmie
  • Sumienność, odpowiedzialność oraz elastyczność w działaniu
  • Asertywność i umiejętność zarządzania poufnością spraw
  • Mile widziana znajomość innego języka obcego (niemiecki, francuski, hiszpański)

Co oferujemy

  • Dopłatę do prywatnej opieki medycznej i zajęć sportowych FitProfit
  • Spotkania integracyjne, np. piwne piątki, wyjścia zespołowe, imprezy świąteczne
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji o stabilnej pozycji na rynku
  • Szkolenia wdrożeniowe oraz możliwość rozwoju umiejętności pod okiem Buddiego
  • Biuro zlokalizowane w sercu Warszawy (Rondo Daszyńskiego)