International Commodity Trader

Jako International Commodity Trader będziesz działać na styku różnych kultur, biznesów i branż, tworząc mosty między klientami branży B2B. To stanowisko oferuje nieograniczone pole do działania, umożliwiając Ci budowanie relacji, prowadzenie negocjacji, zarządzanie kontraktami i koordynowanie działań, które napędzają nasz globalny sukces. Dołącz do nas i razem kreujmy przyszłość handlu międzynarodowego!
Wynagrodzenie
10 000 – 30 000
PLN brutto (UoP)

Lokalizacja
Warszawa

Dział
Dział Handlowy

Masz pytania?
HR
apply@foodcom.pl

Obowiązki

  • Nawiązywanie, rozwijanie i utrzymywanie relacji biznesowych z obecnymi i potencjalnymi klientami B2B
  • Badanie źródeł pozyskiwania nowych klientów oraz określanie ich potencjału
  • Nadzór nad zawartymi kontraktami
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Koordynacja działań sprzedażowych z kierownictwem sprzedaży, księgowością i logistyką.

Wymagane umiejętności i doświadczenie

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w handlu międzynarodowym do klientów z branży FMCG, surowców spożywczych, chemicznych, paszowych lub pokrewnej branży
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z klientami
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Dynamiczność i konsekwencja w działaniu
  • Nastawienie na wyniki
  • Silna motywacja, kreatywność i zdyscyplinowanie
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • Mile widziana: Znajomość innych języków obcych, w szczególności chińskiego, niemieckiego, rosyjskiego, włoskiego, hiszpańskiego i francuskiego

Co oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagradzania (wynagrodzenie zasadnicze + wysoka prowizja, która stanowi 10% od wygenerowanego zysku netto). W zależności od osiąganych wyników, po kilku pierwszych miesiącach pracy wynagrodzenie może sięgać ok. 45 000 PLN lub więcej
  • Pracę w samym sercu Warszawy (Rondo Daszyńskiego)
  • Dbamy o work-life balance
  • Szkolenia wdrożeniowe oraz możliwość rozwoju umiejętności sprzedażowych pod okiem Buddiego, który jest doświadczonym handlowcem z wieloma sukcesami sprzedażowymi na koncie
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej organizacji o stabilnej pozycji na rynku
  • Współpraca z otwartym i pomocnym zespołem, nastawionym na nieformalne i bezpośrednie relacje oraz pracę zespołową
  • Dopłata do prywatnej opieki medycznej oraz zajęć sportowych FitProfit
  • Spotkania integracyjne, m.in. piwne piątki, wyjścia zespołowe
  • Owocowe środy
  • Darmowe zajęcia z języka angielskiego dla zaawansowanych prowadzone przez native speakera
  • Auto służbowe do użytku prywatnego po osiągnięciu pozycji Senior Specialist