International Commodity Trader with French

Czy jesteś gotowy na wyzwania, rozwijanie relacji biznesowych na skalę międzynarodową i osiąganie sukcesów? Jako Export Manager, nie ograniczasz się tylko do sprzedaży produktów. Twoja rola to aktywne kształtowanie naszego portfolio produktowego i rozszerzanie bazy klientów na nowe rynki. Pracując z nami, otwierasz sobie drzwi do perspektywicznej ścieżki kariery oraz realnych zysków. Dołącz do naszego dynamicznego zespołu i stań się kluczowym ogniwem w tworzeniu historii handlu na skalę światową.
Wynagrodzenie

Lokalizacja
Malaga

Dział
Dział Handlowy

Masz pytania?
HR
apply@foodcom.pl

Obowiązki

  • Nawiązywanie, rozwijanie i utrzymywanie relacji biznesowych z obecnymi i potencjalnymi klientami B2B
  • Znajdowanie nowych źródeł potencjalnych klientów, określanie ich potencjału
  • Zawieranie i zarządzanie istniejącymi i nowymi umowami
  • Budowanie znaczących relacji biznesowych zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych
  • Prowadzenie negocjacji biznesowych

Wymagane umiejętności i doświadczenie

  • Posiadasz minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży do klientów B2B
  • Pożądane jest doświadczenie w handlu towarami takimi jak żywność, pasze, surowce i/lub dodatki do żywności.
  • Bycie na bieżąco z konkurencją rynkową i trendami branżowymi
  • Umiejętność budowania relacji na wszystkich poziomach, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne (zarówno werbalne, jak i pisemne)
  • Dobra znajomość języków obcych (w szczególności angielskiego i niemieckiego)
  • Zorientowanie na cel i wyniki

Co oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagradzania (wynagrodzenie zasadnicze + wysoka prowizja, która stanowi 10% od wygenerowanego zysku netto).
  • Pracę w sercu Malagi
  • Narzędzia pracy, takie jak laptop, telefon komórkowy i samochód służbowy w zależności od osiąganych wyników
  • Work-life balance
  • Szkolenia wdrożeniowe oraz możliwość rozwoju umiejętności sprzedażowych pod okiem Buddiego, który jest doświadczonym handlowcem z wieloma sukcesami sprzedażowymi na koncie
  • Udział w krajowych i zagranicznych targach branżowych
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej organizacji o stabilnej pozycji na rynku
  • Współpraca z otwartym i pomocnym zespołem, nastawionym na nieformalne i bezpośrednie relacje oraz pracę zespołową