Sales support

Rozwijaj cenne kompetencje w dynamicznym środowisku biznesowym jako Sales Support. Praca w międzynarodowym otoczeniu pozwoli Ci doskonalić umiejętności komunikacyjne i zdobywać doświadczenie w pracy zespołowej. Będziesz aktywnie uczestniczyć w koordynacji procesów związanych z działem sprzedaży, wspierając nasze zespoły w osiąganiu celów biznesowych. Twoja dokładność i profesjonalizm zapewnią, że standardy firmy zawsze pozostaną na najwyższym poziomie, wpływając na jej sukces i bezkonkurencyjność. Dołącz do nas i odkryj nowe możliwości rozwoju!
Wynagrodzenie
4500 – 6000
PLN brutto (UoP)

Lokalizacja
Warszawa

Dział
Dział Wsparcia Sprzedaży

Masz pytania?
HR
apply@foodcom.pl

Obowiązki

  • Administracyjne wsparcie działu handlowego
  • Obsługa bieżącej korespondencji z klientami i dostawcami
  • Wsparcie w planowaniu transportu oraz realizacji zamówień
  • Przygotowywanie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi standardami

Wymagane umiejętności i doświadczenie

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację ustną i pisemną
  • Znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość MS Excel
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w działaniu i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Dobra organizacja czasu pracy

Co oferujemy

  • Dopłatę do prywatnej opieki medycznej i zajęć sportowych FitProfit
  • Spotkania integracyjne, np. piwne piątki, wyjścia zespołowe, imprezy świąteczne
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji o stabilnej pozycji na rynku
  • Szkolenia wdrożeniowe oraz możliwość rozwoju umiejętności pod okiem Buddiego
  • Biuro zlokalizowane w sercu Warszawy (Rondo Daszyńskiego)