Personal Assistant – Technical Support

Dołącz do zespołu Foodcom S.A. jako Personal Assistant – Technical Support i odkryj, jak Twoje umiejętności mogą wspierać rozwój jednej z najbardziej dynamicznych firm w branży. W tej roli będziesz nie tylko asystentem, ale również technicznym wsparciem dla naszego zespołu. Twoje zadania będą obejmować szeroki zakres obowiązków, które pomogą usprawnić codzienne funkcjonowanie firmy oraz wspierać kluczowe projekty.
Remuneración

Localización
Warszawa / Lublin

Departamento
Departamento de Administración

¿Tiene alguna pregunta?
HR
apply@foodcom.pl
Aplicar!

Tareas

  • Wsparcie Prezesa w wykonywaniu codziennych zadań
  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura od strony technicznej
  • Poruszanie się autem służbowym na polecenie CEO
  • Ścisła współpraca z Członkami Zarządu oraz cykliczne raportowanie
  • Zarządzanie kalendarzem spotkań

Conocimientos y experiencia necesarios

  • Szukamy «człowieka od zadań specjalnych», który będzie wspierać naszego CEO w codziennych obowiązkach
  • Umiejętność „majsterkowania” oraz naprawienia zaopatrzenia biura
  • Nie boisz się pobrudzić sobie rąk oraz masz doświadczenie w używaniu wiertarki/wkrętarki itp.
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B
  • Jesteś osobą odpowiedzialną, energiczną i sprawną technicznie
  • Posiadasz wysoką kulturę osobistą oraz umiejętność budowania relacji interpersonalnych
  • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Zarówno dobrze odnajdujesz się w ‘pracy w terenie’ jak i za biurkiem

Qué ofrecemos

  • Praca w stałych godzinach
  • Dopłatę do prywatnej opieki medycznej w firmie Allianz i zajęć sportowych FitProfit
  • Premia roczna uzależniona od wyników
  • Doskonała lokalizacja – biuro w centrum Warszawy (Rondo Daszyńskiego)

Aplicar!