Wybierz Foodcom

Aby wypełnić naszą misję, stale się doskonalimy. Wykorzystujemy nasze mocne strony i ambicje, aby rozwijać się jako firma globalna. Sprawdź, co wyróżnia nas na rynku i dlaczego warto rozwijać z nami swój biznes.

Czas

W przypadku biznesu czas jest niezwykle cenny. Dlatego nasz zespół szczególnie dba o to, aby dostawy zawsze docierały w zaplanowanym terminie, abyś nie musiał martwić się o opóźnienia.

Równie szybko odpowiadamy na Wasze zapytania, które są dla nas niesamowicie ważne. Staramy się, aby odpowiedź na zapytanie docierała nie później niż w ciągu kilku godzin.

Stabilność i bezpieczeństwo dostaw

Chcemy, aby towar docierał zawsze w odpowiednie miejsce, w nienaruszonym stanie. Jakość naszych produktów i usług stoi na najwyższym poziomie i jest potwierdzona licznymi branżowymi certyfikatami.

Nasze ponad dziesięcioletnie doświadczenie pomaga nam w zapewnieniu ciągłości łańcucha dostaw nawet w niesprzyjających okolicznościach rynkowych.

Stały kontakt

Dedykowani dla naszych klientów handlowcy pochodzą z całego świata. Posługują się wieloma językami, działają na wielu rynkach. Dzięki stałemu kontaktowi z naszymi partnerami biznesowymi masz pewność, że transakcje przebiegną sprawnie, szybko i bez nieporozumień. Mówimy w ponad 15 językach.

W tak dużym międzynarodowym zespole musieliśmy nauczyć się ze sobą komunikować. Niczym orki, posiadające własny język komunikacji potrafimy porozumiewać się sprawnie i efektywnie.

Dostępność i bogate portfolio produktów

Współpracując z Foodcom masz pewność stałej dostępności wybranych przez Ciebie produktów. Na nasze portfolio składa się wiele produktów z branży mleczarskiej, roślinnej, kategorii 3, dodatków industrialnych, które stale się powiększa. Rynek zmienia się, a my razem z nim. Poszukujemy wciąż nowych terenów ekspansji i polujemy na najlepsze oferty!

Różnorodność dostawców

Współpracujemy z wieloma dostawcami na wszystkich kontynentach, dzięki temu nie notujemy braku dostępności produktów. A jeśli jakiegoś produktu nie uda się znaleźć na rynku – nasza wiedza pomaga nam znaleźć zamienniki, które z powodzeniem będą odpowiadać wymaganiom klientów.

Transparentność

W początkach działalności firmy, Foodcom zdecydował się na publikację cen produktów, po jakich dokonuje transakcji. Dlatego na naszej stronie znajdziesz wykresy cen, z wyróżnieniem topowych produktów.

Kontakt