Dyrektor Handlowy

lokalizacja
Warszawa
Dział
Dział Sprzedaży
Wynagrodzenie

Obowiązki

  • Zbudowanie i zarządzanie podległym zespołem Export Managerów
  • Nadzorowanie, motywowanie oraz szkolenie pracowników podległego zespołu
  • Tworzenie i wdrażanie strategii rozwoju sprzedaży na rynkach eksportowych
  • Aktywne poszukiwanie Klientów B2B na podległych rynkach oraz prowadzenie procesu sprzedaży
  • Analiza rynku i obserwacja zachowań konkurencji
  • Ścisła współpraca z Zarządem i Managerami innych działów

Wymagane umiejętności i doświadczenie:

  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem w dziale sprzedaży, eksportu lub zakupów
  • Poparte sukcesami doświadczenie zawodowe w sprzedaży lub zakupach
  • Znajomość technik negocjacyjnych oraz sprzedażowych
  • Biegła znajomość języka angielskiego. Wykorzystujemy ten język do codziennych kontaktów z Klientami i współpracownikami
  • Znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem, ponieważ ułatwi Ci nawiązywanie relacji z Klientami na podległym rynku
  • Silna orientacja na realizację celów

Co oferujemy:

  • Nowoczesne biuro w sercu Warszawy (Rondo Daszyńskiego)
  • Atrakcyjny system prowizyjny (wynagrodzenie zasadnicze + prowizja kwartalna, która stanowi % od zysku netto + premia za realizację celów)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B w dynamicznie rozwijającej się organizacji o stabilnej pozycji na rynku
  • Dopłatę do prywatnej opieki medycznej w firmie PZU Zdrowie i zajęć sportowych FitProfit
  • Zajęcia z języka angielskiego prowadzone przez native speakera
  • Pracę w zgranym, międzynarodowym zespole
  • Spotkania integracyjne, w tym owocowe środy i piwne piątki