Nasza drużyna

Nasz zespół składa się ze specjalistów, którzy podzieleni są ze względu na regiony świata, które obsługują. Oznacza to, że doskonale znają specyfikę określonego rynku i są w stanie pomóc w wynegocjowaniu najlepszych warunków transakcji.

Aleksander Paciorkiewicz
Prezes Zarządu
foodcom@foodcom.pl
Firmą zarządza Prezes, a także założyciel FOODCOM, Aleksander Paciorkiewicz. Prezes Aleksander Paciorkiewicz jest absolwentem szkoły biznesowej University of Sussex oraz filologii francuskiej i hiszpańskiej.
Wojciech Paciorkiewicz
Wiceprezes, Dyrektor Finansowy
wpaciorkiewicz@foodcom.pl
Vice-Prezes oraz Dyrektor Finansowy w Foodcom S.A., członek rady nadzorczej Fundacji na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa (FDPA). Poprzednio Prezes Thomson Reuters Finanse Sp. z o.o., a wcześniej Wiceprezes Fundacji Fundusz Współpracy (Cooperation Fund).
Mateusz Augustyniak
Partner
maugustyniak@foodcom.pl
W Foodcom S.A. od początku funkcjonowania firmy, odpowiedzialny za dział handlu z rynkami francuskojęzycznymi oraz polskimi.
Paulina Szajuk
Zastępca Dyrektora Finansowego
pszajuk@foodcom.pl
W Foodcom S.A. odpowiedzialna za dział finansowo-księgowy.
Łukasz Klażyński
Dyrektor handlowy
lklazynski@foodcom.pl
Swoją przygodę z handlem artykułami mleczarskimi rozpoczynał poznając tajniki branży od strony producenta, zdobywając szlify w dziale eksportu jednego z czołowych zakładów mleczarskich. Następnie związany z holenderską firmą handlową przez kolejne lata zdobywał doświadczenie w imporcie i eksporcie towarów mleczarskich w obszarze UE, by finalnie trafić do firmy Foodcom SA.
Hubert Matysiak
Manager ds. handlu
hmatysiak@foodcom.pl
Swoją przygodę z rynkiem mleczarskim rozpoczął w 2015 roku. Wcześniej odpowiedzialny za zarządzanie strategiczne IT w największej w Polsce firmie ubezpieczeniowej, wykazał się w negocjacjach z takimi gigantami jak Microsoft, Oracle i Asseco. Do branży mleczarskiej trafił w poszukiwaniu nowych wyzwań i większej dynamiki rynku. Specjalizuje się w proszkach mlecznych, serwatkowych, tłuszczach mlecznych i surowcach płynnych. Odpowiedzialny głównie za rynek polski, belgijski oraz niemiecki.
Jurij Rudenko
Handlowiec
irudenko@foodcom.pl
Odpowiedzialny za współpracę z Krajami Nadbałyckimi i Europą Wschodnią.
Jakub Kurkowski
Manager ds. handlu olejami
jkurkowski@foodcom.pl
W Foodcom S.A. odpowiedzialny za dział handlu olejami.
Piotr Smoluch
Handlowiec
psmoluch@foodcom.pl
W Foodcom S.A. odpowiedzialny za handel na rynku polskim.
Piotr Rukuszewicz
Commodity trader
prukuszewicz@foodcom.pl
W firmie Fooodcom S.A. odpowiedzialny za rynki niemieckie.
Marcin Stradowski
Handlowiec
mstradowski@foodcom.pl
W Foodcom S.A. odpowiedzialny za rynki chorwackie, węgierskie, słoweńskie oraz polskie.
Piotr Marcinkiewicz
Handlowiec
pmarcinkiewicz@foodcom.pl
W Foodcom S.A. odpowiedzialny za rynek austriacki, duński oraz szwedzki.
Adam Grygieńć
Handlowiec
agrygienc@foodcom.pl
Maratończyk i skoczek spadochronowy. W firmie Foodcom S.A. odpowiedzialny za rynek czeski, słowacki oraz belgijski. specjalizuje się w serach oraz proszkach mlecznych.
Michał Modrzejewski
Handlowiec
mmodrzejewski@foodcom.pl
W Foodcom S.A. odpowiedzialny za rynek angielski.
Kamila Kozłowska
Specjalista ds. logistyki
kkozlowska@foodcom.pl
W Foodcom S.A. odpowiedzialna za planowanie, organizowanie i nadzorowanie transportu surowca w kraju i za granicą.
Aleksandra Kuryłek
Asystentka Prezesa Zarządu
akurylek@foodcom.pl
Kinga Janczak
Asystentka działu finansowego
kjanczak@foodcom.pl
Katarzyna Łozowska
Asystentka handlowca
klozowska@foodcom.pl
Marta Pyzik
Kierownik biura
mpyzik@foodcom.pl
Copyright 2015